Charizmatický hotel s vôňou starých dobrých čias sa nachádza v centre historického mesta Rožňava, srdca Gemera a národného parku Slovenský kras. Je obklopený historickými skvostami a krasovými unikátmi v lone nádhernej prírody.

Hotel Kras svojou polohou, veľkosťou a službami je predurčený tak pre sezónne dovolenkové pobyty, skupinové pobyty, ako aj pre biznis klientelu.

Tak teda vnorte sa do prírody, ktorá Vás obklopuje, objavte rôznorodý podzemný svet jaskýň, krasových javov, kaňonov, zaspomínajte pri skvostoch našej histórie a umocnite Vaše zážitky aj vynikajúcou kávou, bohatými raňajkami, či gastronomickým zážitkom v noblesnej reštaurácii alebo len tak príjemnou prechádzkou po historickom námestí.

 

Skrátka „veni, vidi, vici“.

 

Hotel ponúka ubytovanie  v 38 zrekonštruovaných izbách s vlastným sociálnym zariadením, vybavených televízorom s plochou obrazovkou a bezplatným wifi pripojením a v 6 luxusných apartmánoch. K dispozícii je aj 24 izieb kategórie „ tourist “.

 
Poloha hotela

Hotel je situovaný v centre mesta Rožňava, v blízkosti historického námestia, ktoré je známe ako najväčšie štvorcové námestie na Slovensku. Svojou polohou umožňuje hosťom pohodlný prístup k návšteve obchodného centra a blízkych pamätihodností.

Adresa

Hotel Kras 
Šafárikova 52
048 01 Rožňava

Telefón: +421 58 78860 60, -50, -40
E-mail: recepcia@hotel-kras.sk