Hotel sa nachádza v Rožňave pri centre historického štvorcového námestia, najväčšieho svojho druhu na Slovensku .

V okolí hotela sa nachádzajú rôzne  historické pamiatky a iné skvostné historické budovy.

Hotel Kras svojou polohou, veľkosťou a službami je predurčený pre sezónne dovolenkové pobyty, skupinové pobyty, kde môžete objavovať rôzne podzemné jaskyne (Dobšinská ľadová jaskyňa, Ochtinská aragonitová, Gombasecká, Domica, Krásnohorská),  uskutočniť rôzne túry a výlety v okolí napr. Slovenský raj, Dievčenská skala, Volovec alebo Zádielska dolina, poprípade si môžete  pozrieť  anjela z filmu za nepriateľskou líniou, ktorý sa nachádza neďaleko Rožňavy v dedinke Háj.

Hotel je prispôsobený rôznym kongresom , biznis mítingom, svadbám , oslavám  a iným  firemným večierkom.

Hotel je vybavený kaviarňou, kde si môžete vychutnať  kvalitnú kávičku  s bohatými raňajkami  a s príjemnou obsluhou :D  alebo  gastronomický zážitok  v priestrannej reštaurácii so zimnou  terasou.

 

 

Skrátka „veni, vidi, vici“.

 

Hotel ponúka ubytovanie  v 38-ich zrekonštruovaných izbách s vlastným sociálnym zariadením, vybavených televízorom s plochou obrazovkou a bezplatným wifi pripojením a v šiestich luxusných apartmánoch. K dispozícii je aj 24 izieb kategórie „tourist“.

 
Poloha hotela

Hotel je situovaný v centre mesta Rožňava, v blízkosti historického námestia, ktoré je známe ako najväčšie štvorcové námestie na Slovensku. Svojou polohou umožňuje hosťom pohodlný prístup k návšteve obchodného centra a blízkych pamätihodností.

Adresa

Hotel Kras 
Šafárikova 52
048 01 Rožňava

Telefón: +421 58 78860 60, -50, -40
E-mail: recepcia@hotel-kras.sk