Hotel sa nachádza v Rožňave pri centre historického štvorcového námestia, najväčšieho svojho druhu na Slovensku .

V okolí hotela sa nachádzajú rôzne  historické pamiatky a iné skvostné historické budovy .

Hotel Kras svojou polohou, veľkosťou a službami je predurčený tak pre sezónne dovolenkové pobyty, skupinové pobyty kde môžete objavovať rôzne podzemné jaskyne( Dobšinská ľadová ,Ochtinská aragonitová ,Gombasecká ,Domica, Krásnohorská),  , uskutočniť rôzne túry a výlety v okolí napr. Slovenský raj, dievčenská skala , volovec alebo zádielska dolina v prípade pozrieť si anjela z filmu za nepriateľskou líniou ktorý sa nachádza neďaleko Rožňavy v dedinke Háj.

Hotel je prispôsobení rôznim kongresom , biznis klientom ,svadbám , oslavám  a iným  firemným večierkom .

Hotel je vybavený kaviarňou kde si môžete vychutnať  kvalitnú kávičku  z bohatými raňajkami z príjemnou obsluhou :D  alebo  gastronomický zážitok  v priestrannej reštaurácii zo zimnou  terasou 

 

 

Skrátka „veni, vidi, vici“.

 

Hotel ponúka ubytovanie  v 38 zrekonštruovaných izbách s vlastným sociálnym zariadením, vybavených televízorom s plochou obrazovkou a bezplatným wifi pripojením a v 6 luxusných apartmánoch. K dispozícii je aj 24 izieb kategórie „ tourist “.

 
Poloha hotela

Hotel je situovaný v centre mesta Rožňava, v blízkosti historického námestia, ktoré je známe ako najväčšie štvorcové námestie na Slovensku. Svojou polohou umožňuje hosťom pohodlný prístup k návšteve obchodného centra a blízkych pamätihodností.

Adresa

Hotel Kras 
Šafárikova 52
048 01 Rožňava

Telefón: +421 58 78860 60, -50, -40
E-mail: recepcia@hotel-kras.sk